07 stycznia, 2011

Witam szanownych Czytelników

Witam wszystkich na moim blogu autorskim. Jestem autorką powieści psychologicznej"Uciec przed cieniem", wydanej  niedawno przez wydawnictwo Novae Res.Akcja książki osadzona jest w realiach lat osiemdziesiątych, a następnie ukazuje polską emigrację w Wiedniu po ogłoszeniu stanu wojennego.

http://zaczytani.pl/ksiazka/uciec_przed_cieniem,druk  

4 komentarze:

 1. Witam Panią serdecznie :)

  Miałam wielka przyjemność recenzować Pani książkę dla wydawnictwa. Serdecznie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wydanej... zapewne z Pani dofinansowaniem. To szkoda dla Pani pisania, gdyż sądząc po opowiadaniach, ma Pani talent. Proszę spróbować zmierzyć się z poważnymi wydawnictwami, gdyż autorów Novae Res szufladkuje się niestety do grafomanów-desperatów. Powodzenia życzę!

  OdpowiedzUsuń
 3. GRAFOMANÓW DESPERATÓW? Zu-za, czy mnie się wydaje czy z Tobą nie do końca jest coś w porządku? Novae Res wydaje książki zarówno z jak i bez dofinansowania. Osobiście nie spotkałam się z autorami "grafomanami" ze wspomnianego wydawnictwa. To teksty tego typu jak Twoje powodują, że ludzie mają taką a nie inną opinię na temat tego wydawnictwa i wydawanym w nich książek. Powiedz mi, po co w ogóle to piszesz? Lżej ci na sercu jak wyrzucasz z siebie tego typu idiotyzmu? A może nikt Ci nie wydał książki, nawet NR i to tego typu zemsta??

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie patrzę na autorów i ich prace przez pryzmat wydawcy, w ten sposób szufladkuje się twórców niesłusznie. Czy wydanie w większym wydawnictwie z miejsca gwarantuje, że pisarz ma talent, a jego praca jest najwyższych lotów? Niestety mamy rynek wydawniczo-księgarski jaki mamy i z góry określanie kto jest grafomanem, a kto nie po nazwie wydawcy jest moim zdaniem obrażaniem wielu osób. Są "niewypały" literackie wydane w wydawnictwach z tradycjami i bestsellery wydawnictw niedawno istniejących. Każdy musi od czegoś zacząć - i dotyczy to i autorów i wydawców.

  OdpowiedzUsuń